خانه / اخبار / تکسترون به دنبال مشتری برای نمونه جدید پهپاد آیروسوند

تکسترون به دنبال مشتری برای نمونه جدید پهپاد آیروسوند

شرکت تکسترون سیستمز که تاکنون نمونه جدید سامانه هوایی بدون سرنشین آیروسوند با قابلیت برخاست عمودی را برای چندین مشتری احتمالی به نمایش گذاشته، امیدوار است که کاربران کنونی نمونه های عملیاتی آیروسوند را برای خرید نمونه جدید ارتقاء یافته متقاعد نماید. این شرکت در روزهای آغازین اکتبر در مرکز پشتیبانی سامانه های بدون سرنشین خود در ویرجینیا نمونه جدید آیروسوند اچ کیو را برای جمعی از میهمانان ویژه نمایش داد.

news-9-8-95-1-1

در نمونه اچ کیو در واقع پهپاد کوچک آیروسوند به یک پهپاد با قابلیت نشست و برخاست عمودی تبدیل شده است. این قابلیت با افزودن یک کیت به نمونه پایه آیروسوند محقق می شود. عملیات نشست و برخاست عمودی تنها یک درصد از کل زمان پرواز این پرنده را به خود اختصاص می دهد. این نمونه جدید اولین پرواز خود را در بهار سال جاری انجام داد و تاکنون در قالب ۲۵ پرواز آزمایشی حدود ۵۰ ساعت پروازی را ثبت کرده است. نمونه های پایه آیروسوند تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار ساعت پرواز عملیاتی را انجام داده اند.

news-9-8-95-1-3

تکسترون تاکنون سه نمونه پیش تولیدی آیروسوند اچ کیو را ساخته است.  بنابر اعلام این شرکت در صورت سفارش مشتری برای خرید آیروسوند اچ کیو ظرف ۹۰ روز پهپاد عملیاتی آماده تحویل و بهره برداری خواهد بود.

www.flightglobal.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *