خانه / اخبار / همکاری تالس و شرکت اسپانیایی سنر برای توسعه تجهیزات اپتیکی فضایی

همکاری تالس و شرکت اسپانیایی سنر برای توسعه تجهیزات اپتیکی فضایی

گروه فضایی تالس آلنیا همکاری راهبردی را با شرکت مهندسی و فناوری فضایی سِنِر اسپانیا آغاز کرده که بر اساس آن زمینه برای طراحی و ساخت محموله های اپتیکی ویژه ماموریتهای فضایی فراهم می شود. در قالب این همکاری دو طرف برای توسعه فناوریهای حساس و کسب توانمندی های اصلی موردنیاز بطور مشترک سرمایه گذاری می کنند.

news-9-9-95-4-2

از اهداف این همکاری، پیشتازی در صنعت فضایی اسپانیا به ویژه در حوزه تولید و عرضه محموله های اپتیکی و همچنین کسب بخش بزرگتری از بازار در برنامه های مختلف توسعه ماهواره های علمی و سنجش از دور می باشد. در بهار سال جاری شرکت تالس و شرکت سنر توافق نامه اولیه ای را به امضاء رساندند که راه را برای آغاز جدیتر همکاری همه جانبه فراهم می آورد. دیگو رودریگز مدیرعامل گروه دفاعی و فضایی سنر با تاکید بر اهمیت این توافق از آمادگی شرکت خود برای مشارکت کامل در پروژه توسعه ماهواره سنجش از دور سئوست/اینجنیو برای اسپانیا خبر داد.

news-9-9-95-4-3

شرکت تالس ماه گذشته یک مرکز جدید برای تولید سامانه های پیشرانش الکتریکی در بلفاست انگلستان راه اندازی کرد. دولت انگلستان سرمایه گذاری زیادی برای ایجاد این مرکز انجام داده و قرار است ظرفیت تولید آن به چهار سامانه پیشرانش الکتریکی در سال برسد.

www.aerospace-technology.com

2 نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *