خانه / اخبار / ارتش اسرائیل به دنبال خرید پهپادهای هرمس بیشتر

ارتش اسرائیل به دنبال خرید پهپادهای هرمس بیشتر

نیروی هوایی ارتش اسرائیل قصد دارد ناوگان پهپادی خود را با نمونه های جدید مجهز به محموله های روزآمد تقویت نماید تا برای تقاضای رو به رشد یگانهای عملیاتی در این زمینه پاسخ مناسبی پیدا نماید. یکی از نخستین گامها در این راستا سفارش نمونه های جدید پهپاد هرمس ۹۰۰ به شرکت البیت سیستمز می باشد.

news-5-10-95-6-2

بنابر اعلام مسئولان نیروی هوایی ارتش اسرائیل ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین هرمس ۹۰۰ این نیرو به شش برابر ظرفیت کنونی افزایش خواهد یافت. فرماندهان عملیاتی نیروی هوایی اسرائیل از عملکرد پهپادهای هرمس ۹۰۰ رضایت دارند و آنرا به عنوان پلتفرمی برای انتقال فناوری ها و توانمندی های تاکتیکی مورد استفاده در هواپیماهای سرنشین دار به پهپادها انتخاب کرده اند. بر این اساس به نظر می رسد این پرنده بدون سرنشین بخش عمده ای از ناوگان پهپادهای عملیاتی نظامی اسرائیل در آینده نزدیک را به خود اختصاص دهد.

news-5-10-95-6-3

هرمس ۹۰۰ اولین ماموریت عملیاتی خود را در نیمه تابستان سال ۲۰۱۴ در باریکه غزه انجام داد. تاکنون بیش از ۱۰۰ ماموریت مختلف توسط نمونه های مختلف هرمس ۹۰۰ برای نیروی هوایی اسرائیل انجام شده است. پهپاد هرمس ۹۰۰ برای پرواز در ارتفاع متوسط و مداومت پروازی طولانی طراحی شده است. تاکنون برزیل و سوئیس سفارش خود برای خرید هرمس ۹۰۰ را تائید کرده اند.

www.flightglobal.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *