خانه / اخبار / اعزام جنگنده های ضربتی سوخو-۳۴ به منطقه شرق دور روسیه

اعزام جنگنده های ضربتی سوخو-۳۴ به منطقه شرق دور روسیه

ارتش روسیه چندین فروند جت جنگنده ضربتی سوخو-۳۴ را به پایگاهی در منطقه شرق دور این کشور در نزدیکترین فاصله به شبه جزیره کره اعزام کرده است. بنابر اعلام فرماندهی شرقی ارتش روسیه تعدادی از جنگنده بمب افکنهای جدید سوخو-۳۴ این کشور برای استقرار دائم به پایگاه تازه خود فرستاده شده اند.

news-12-10-95-2-2

این هواپیماها در سال ۲۰۱۷ عملیاتی می شوند. سوخو-۳۴ جت جنگنده نسل چهارمی است که می تواند اهداف زمینی و دریایی را مورد حمله قرار دهد. اولین مراحل آماده سازی پایگاه خاباروسک در مناطق شرق دور روسیه برای میزبانی جنگنده های سوخو-۳۴ از نیمه ماه دسامبر آغاز شد. قرار است تمرین های مرور مهارت های بمباران در یک میدان تیر نزدیک پایگاه خاباروسک تکمیل شود. یکی از اهداف اصلی این تمرین افزایش مهارت خلبانان در حمله به دسته ای از اهداف نزدیک به هم می باشد.

news-12-10-95-2-3

در آخرین هفته سال ۲۰۱۶ آخرین جنگنده های سوخو-۳۴ موردنظر برای استقرار در شرق دور روسیه به پایگاه خاباروسک اعزام شدند. آنها مسافتی معادل ۳۳۸۰ کیلومتر را از پایگاه نووسیبیرسک به سوی خانه جدید خود پرواز کردند. این هواپیماها می تواند اهداف متحرک کوچکتر را در تمام مدت شبانه روز و در هر وضعیت آب و هوایی مورد حمله قرار دهند.

www.upi.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *