خانه / گزارش تصویری / گزارش تصویری شماره نوزده

گزارش تصویری شماره نوزده

۱یک فروند هواپیمای لاکهید وای اف-۱۲ای لحظاتی پس از برخاستن از باند پایگاه نیروی هوایی ادواردز کالیفرنیا در اولین روز از ماه می سال ۱۹۶۵ دیده می‏ شود. رنگ‏ سفید زیر بدنه برای تسهیل کار تیم پشتیبانی زمینی ناظر بر اجرای این آزمایش پروازی اضافه شده است

۲یک فروند جت آموزشی مافوق صوت نورثروپ تی-۳۸ای تالون متعلق به نیروی هوایی آمریکا در پایگاه ادواردز کالیفرنیا دیده می‏ شود. بیش از ۱۲۰۰ فروند از انواع نمونه‏ های هواپیمای تی-۳۸ در فاصله بین سالهای ۱۹۶۱ تا ۱۹۷۲ تولید و عرضه شد

۳کِلارک گِیبِل هنرپیشه سرشناس هالیوود در لباس رزم مشغول شلیک با مسلسل براونینگ بمب‏افکن بی-۱۷ نیروی هوایی آمریکا در جنگ جهانی دوم دیده می ‏شود. 

۴-۲ ۴-۱بالگرد سیکورسکی یو اچ-۳۴دی تفنگداران دریایی آمریکا در حال بازیافت کپسول فریدم-۷ حامل آلن شپرد در بازگشت از سفر زیرمداری خود در تاریخ ۵ می ۱۹۶۱ دیده می‏ شود. در بخش پایینی اولین فضانورد آمریکایی در حال سوار شدن به بالگرد نجات پس از پایان ماموریت خود دید می‏ شود.

۵نمونه آزمایشی اف-۱۵ برای ارزیابی سامانه کنترل الکترونیکی دیجیتالی یکپارچه و نمونه آزمایشی اف/ای-۱۸ هورنت برای ارزیابی عملکرد آیرودینامیکی جنگنده در زوایای حمله بالا در تصویر دیده می‏ شود. ناسا پروژه‏های پژوهشی توسعه‏ ای هوانوردی را نیز مدیریت می‏ کند. این دو هواپیما به ناسا تعلق دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *