خانه / اخبار / برنامه خطوط هوایی سنگاپور برای خرید ۳۰ جت مسافربری پهن پیکر از بوئینگ

برنامه خطوط هوایی سنگاپور برای خرید ۳۰ جت مسافربری پهن پیکر از بوئینگ

شرکت سنگاپور ایرلاینز درخواست رسمی خود برای خرید ۳۹ فروند هواپیماهای مسافربری پهن پیکر از شرکت بوئینگ را ارائه کرده است. ارزش تقریبی این سفارش ۱۳،۸ میلیارد دلار ارزیابی شده و شامل ۲۰ فروند جت مسافربری بوئینگ ۷۷۷-۹ و نوزده فروند بوئینگ ۷۸۷-۱۰ دریم لاینر می باشد. همچنین افزودن احتمالی شش فروند به تعداد کل هر یک از دو هواپیمای مذکور مورد توافق قرار گرفته است.

News-26-11-95-3-2خطوط هوایی سنگاپور قصد دارد با اضافه کردن این جت‏های مسافربری به ناوگان پروازی، ظرفیت خدمات رسانی خود در یک دهه آینده را در سطح بالایی نگه دارد. همچنین بر اساس توافق با بوئینگ شرکت سنگاپور ایرلاینز می تواند بخشی از سفارش خود برای هواپیماهای بی ۷۸۷-۱۰ را با سایر نمونه های این خانواده تعویض نماید. تحویل هواپیماهای ۷۷۷ جدید به سنگاپور از سال ۲۰۲۱ آغاز می شود و تحویل جت های دریم لاینر جدید به این شرکت نام آشنای هوایی از سال ۲۰۲۰ کلید می خورد.

News-26-11-95-3-1هواپیماهای بی ۷۷۷-۹ جدید سنگاپور به موتورهای جی‏ ئی۹اکس مجهز هستند و برای مسیرهای طولانی به کار گرفته می شوند. سنگاپور ایرلاینز موتور رولز رویس ترنت-۱۰۰۰ را نیز برای نصب بر روی جت های مسافربری ۷۸۷ جدید خود به منظور بهره برداری عملیاتی در مسیرهای میان برد برگزیده است.

www.aerospace-technology.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *