خانه / اخبار / پرتاب ماهواره های ارتباطی برزیل و اندونزی توسط آریان اسپیس

پرتاب ماهواره های ارتباطی برزیل و اندونزی توسط آریان اسپیس

شرکت آریان اسپیس ماهواره اسکای برزیل-۱ (اسکای بی-۱) برزیل و تلکام-۳اس اندونزی را در مدار زمین تزریق کرد. هر دو این ماهواره ها توسط راکت فضایی سنگین آریان-۵ از مرکز فضایی گویان به مدار زمین ارسال شدند.

News-26-11-95-4-1ماهواره اسکای بی-۱ پس از آنکه بطور کامل وارد فاز عملیاتی شود تصاویر تلویزیونی با کیفیت بسیار بالا را برای کاربران در برزیل و منطقه شمالی اقیانوس آرام مخابره خواهد کرد. این ماهواره ۶ تنی توسط بخش فضایی و دفاعی ایرباس تولید شده و طراحی آن بر اساس عمر عملیاتی ۱۹ سال انجام شده است. ماهواره تلکام-۳اس توسط شرکت تالس آلنیا برای پخش تصاویر تلویزیونی با کیفیت بالا (اچ دی) توسعه یافته است. از این ماهواره همچنین برای تقویت شبکه تلفن همراه و ارائه خدمات اینترنتی در اندونزی، جنوبشرق آسیا و بخش هایی از مالزی استفاده می شود. عمر عملیاتی طراحی این ماهواه ۳،۵ تنی بیش از ۱۶ سال می باشد.

News-26-11-95-4-2در ماه می ۲۰۱۵ آریان اسپیس ماهواره اسکای مکزیکو-۱ و دایرکت تی وی-۱۵ را توسط آریان ۵ پرتاب کرد. در سال های ۱۹۹۹ و ۲۰۱۵ نیز ماهواره های تلکام-۱ و تلکام-۲ برای اندونزی توسط آریان اسپیس به مدار زمین ارسال شد.

www.aerospace-technology.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *