خانه / اخبار / بل ۵۲۵ در سودای سهمی بزرگ از بازار بالگردهای نظامی

بل ۵۲۵ در سودای سهمی بزرگ از بازار بالگردهای نظامی

شرکت بل امیدوار است بالگرد در دست توسعه بل ۵۲۵ را به عنوان بالگرد ترابری با قابلیت حمل ۲۰ نفر سرباز و همچنین پلتفرم هوایی اجرای ماموریتهای امداد و نجات در بازار هوانوردی نظامی جهان با موفقیت عرضه کند. پیش از این مسئولان این شرکت ماموریت اصلی بل ۵۲۵ را غیرنظامی معرفی کرده و هدف از توسعه آنرا دستیابی به بالگردی ویژه حمل و نقل پرسنل به سکوهای نفت و گاز و پشتیبانی از این حوزه اعلام نموده بودند.

News-6-6-96-1-3در عین حال اخیرا شرکت بل ابراز امیدواری کرده تا بل ۵۲۵ را به عنوان بالگرد نظامی چندمنظوره در بازار عرضه نماید. بر اساس طراحی اولیه امکان چیدن ۲۰ صندلی در چهار ردیف ۵ تایی برای استقرار سربازان وجود دارد. همچنین توسعه یک نمونه دریایی در دستور کار قرار دارد. این پرنده جدید قرار است وارد بازاری شود که عمدتا توسط بالگردهای سیکورسکی یو اچ-۶۰ بلک هاوک با وزن بیشینه برخاست ۱۰ تن و بالگرد ان اچ-۹۰ با وزن بیشینه برخاست ۱۱ تن کنترل می شود.

News-6-6-96-1-2شرکت بل برای افزایش قابلیت رقابت پذیری بل ۵۲۵ در این بازار دشوار استفاده از فناوری های روزآمد در تجهیزات این پرنده را در دستور کار قرار داده است. بل انتظار دارد سامانه های کنترل پروازی کاملا الکترونیکی بل ۵۲۵ توجه مشتریان را جلب نماید.

www.flightglobal.com

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *