خانه / اخبار / افزودن پنج مسیر پروازی جدید توسط رایان ایر از تابستان آینده

افزودن پنج مسیر پروازی جدید توسط رایان ایر از تابستان آینده

شرکت هواپیمایی ارزان قیمت رایان ایر قصد دارد در تابستان ۲۰۱۸ پنج مسیر پروازی به مبداء دوبلین را به مسیرهای خود اضافه نماید. بر اساس برنامه ریزی این ایرلاین از سال آینده ۲ پرواز در هفته به شهر مراکش در کشور مغرب، دو پرواز روزانه به مونیخ آلمان، پنج پرواز هفتگی به ناپل ایتالیا، دو پرواز هفتگی به شهر تاریخی پافوس در قبرس جنوبی و یک پرواز روزانه به اشتوتگارت آلمان از پایتخت ایرلند به برنامه پروازی این شرکت اضافه خواهد شد.

News-6-6-96-4-2رایان ایر به عنوان یکی از اولین شرکتهای هواپیمایی ارزان قیمت جهان در سال ۱۹۸۴ فعالیت خود را آغاز کرد. طی یک دهه گذشته این شرکت به شهرت بسیاری رسید و در سال ۲۰۱۶ به عنوان پرکارترین ایرلاین اروپا از نظر تعداد پروازهای برنامه ای انجام شده و همچنین جابجایی بیشترین تعداد مسافر بین المللی در قاره سبز معرفی شد.

News-6-6-96-4-3رایان ایر با استفاده از ناوگان عملیاتی خود شامل ۴۰۱ فروند مسافران را به ۲۰۵ مقصد پروازی منتقل می کند. مجموع درآمد این شرکت در سال ۲۰۱۶ از ۷،۲ میلیارد دلار تجاوز کرد. ناوگان عملیاتی کنونی رایان بطور کامل از هواپیماهای بوئینگ بی ۷۳۷-۷۰۰ و بی ۷۳۷-۸۰۰ تشکیل شده است. این شرکت سفارش خرید ۱۱۰ فروند جت مسافربری بی ۷۳۷ مکس۲۰۰ را به بوئینگ ارائه کرده که تحویل این هواپیماها از سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد.

www.flightglobal.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *