خانه / اخبار / حضور فعال شرکت‏ های ترک در نمایشگاه دفاعی و هوافضایی کویت

حضور فعال شرکت‏ های ترک در نمایشگاه دفاعی و هوافضایی کویت

شرکتهای فعال در حوزه هوانوردی، هوافضا و صنعت دفاعی ترکیه اعلام کردند در نمایشگاه دفاعی و هوافضایی خلیج فارس که در روزهای ۱۲ تا ۱۴ دسامبر در کویت برگزار می‏ شود حضور فعال خواهند داشت. بنابر گزارش خبرگزاری آنادولو ترکیه ۲۳ شرکت از این کشور در نمایشگاه کویت حاضر خواهند بود که اغلب آنها در حوزه تولید قطعات و مجموعه های مرتبط با صنایع دفاعی فعالیت می کنند.

اتحادیه تولیدکنندگان صنعتی دفاعی و هوافضایی ترکیه موسوم به ساسد اعلام کرد تعدادی از خودروهای زرهی محصول صنایع ترکیه در کنار چند طرح نوآورانه فناوری محور در این نمایشگاه به نمایش در می آید. مسئولان ارشد صنعت دفاعی ترکیه امیدوارند حضور در این رویداد منطقه ای راه را برای فروش محصولات بومی این کشور به حوزه حاشیه جنوبی خلیج فارس هموار سازد.

در عین حال برای اولین بار در نمایشگاه هوایی دوبی۲۰۱۷ شرکت هوافضای ترکیه بالگرد بومی تی۱۲۹ اَتَک را در معرض دید عموم قرار داد و در برنامه پروازی ۳ روز اول نیز حاضر بود. تاکنون بالگرد تی۱۲۹ چندین آزمایش پروازی مختلف در نقاط متفاوت جهان را با موفقیت پشت سر گذاشته است. این بالگرد تاکنون در ترکیه، لهستان، آلمان، ایتالیا، آفریقای جنوبی، بحرین و انگلستان به پرواز درآمده است.

www.kuna.net.kw

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *