خانه / اخبار / نمایشگاه ماکس ۲۰۱۹ روسیه باشکوه‌تر از دوره‌های گذشته برگزار می‌شود

نمایشگاه ماکس ۲۰۱۹ روسیه باشکوه‌تر از دوره‌های گذشته برگزار می‌شود

نمایشگاه هوافضای ماکس ۲۰۱۹ روسیه بیست و هفتمین سالگرد خود را در حالی در بازه زمانی پنجم لغایت دهم شهریور ماه آتی تجربه می‌کند که به گفته بخش رسانه‌ای شرکت دولتی آویاسالون این دوره ماکس در بالاترین حد خود بلحاظ مشارکت شرکت‌های مختلف هوافضایی، طرف‌های خارجی و همچنین جنبه‌های نمایشی برگزار خواهد شد. ماکس همواره یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای هوافضای جهان بوده است که پا به پای رویدادهایی مثل لبورژه پاریس، فارنبرو لندن، سنگاپور یا دبی چرخه کاملی از صنعت هوایی و فضایی را در کنار زیبایی‌ها و جلوه‌های بی‌نظیر این حوزه صنعتی در وسعتی بزرگ به نمایش درآورده است. بنابر اعلام شرکت برگزارکننده ماکس، اتفاق کم‌نظیر این دوره مشارکت ملی کشور چین در نمایشگاه ماکس است، بطوریکه تعداد زیادی از هلدینگ‌های هوافضایی بزرگ و شرکت‌های کوچک و متوسط از این کشور در ماکس ۲۰۱۹ حضور خواهند داشت. حتی گروه‌های آکروباتیک هوایی چینی نیز در ماکس ۲۰۱۹ آسمان منطقه رامنسکویه و شهرک ژوکوفسکی را مهمان خواهند کرد.
ماکس این دوره در فضای سرپوشیده نمایشگاهی به وسعت حدود ۴۰۰۰۰ مترمربع و با نمایش بیش از یکصد تایپ مختلف پرنده و با حضور بیش از ۸۰۰ شرکت هوافضایی اجرا خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود حدود هفتادهزار متخصص و بیش از نیم‌میلیون بازدیدکننده عام از ماکس ۲۰۱۹ بازدید بعمل آوردند.
اولین پرواز نمایشی هواپیمای در حال توسعه ام سی-۲۱ در ماکس ۲۰۱۹ در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. در این نمایشگاه همچنین سوخو تی۵۰ یا پاکفا پروازهای نمایشی فورمیشن را به اجرا خواهد گذاشت.
در نمایشگاه امسال برای اولین بار از کتاب دو زبانه روسی-انگلیسی تاریخ نمایشگاه ماکس رونمایی و به مخاطبان عرضه خواهد شد. قیمت این کتاب ۶۰ یورو خواهد بود.
نمایشگاه ماکس ۲۰۱۹ از پنجم لغایت دهم شهریور ماه آتی در شهرک ژوکوفسکی مسکو برگزار شده و شرکت مهندسی و پشتیبانی هوافضای برآ مانند دوره‌های قبل بهترین و ارزانترین خدمات و امکانات را برای بازدید عموم و همچنین فعالیت‌های متخصصان و شرکت‌های دانش بنیان در این نمایشگاه فراهم آورده است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های: ۰۲۱۷۷۸۵۰۲۵۹ و ۰۲۱۷۷۸۵۰۲۳۶ تماس حاصل فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *