خانه / درباره ما

درباره ما

دانش و فناوری هوافضا به عنوان یکی از مهمترین پیشرانهای توسعه بشر در قرن بیستم مورد توجه قرار گرفت. تحقق رویای دیرینه پرواز در تاریخ ۱۷ دسامبر ۱۹۰۳ در کیتی هاوک کارولینای شمالی آغازگر عصر جدیدی از تلاش انسان برای اکتشاف آسمان و مرزهای بیکران فضا بود. مجموعه اتفاقات و تحولات قرن بیستم موجب شد فناوری هوایی و فضایی در حوزه های مختلف نظامی و غیرنظامی به بلوغ خود برسد. اکنون در سالهای آغازین قرن بیست و یکم این روند با شتابی فزاینده ادامه یافته است.

پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی پیش روی شما حاصل تجربیات بیش از یک دهه فعالیت متخصصان شرکت مهندسی هوافضای ماخ می باشد. در این سایت مجموعه ای از اطلاعات به روز و دقیق با رویکرد خبری، تحلیلی و ترویجی در حوزه های مختلف دانش و فناوری هوایی و فضایی در اختیار عموم علاقمندان قرار می گیرد. قالبهای پیش بینی شده برای ارائه مطالب شامل اخبار، مقالات، گزارش، مصاحبه و تحلیل، گزارش تصویری و کلیپ می باشد. مبنای اصلی در همه این بخشها بر صحت و دقت در ارائه محتوا قرار دارد و در بخش اخبار تازگی و روزآمدی رویکرد اساسی می باشد.

همچنین این سایت شامل یک فروشگاه است که در آن امکان خرید آنلاین کتاب، فیلم مستند و اسناد و گزارش های علمی و فنی هوافضایی وجود دارد. در بخش فروش کتاب علاوه بر معرفی مختصر هر یک از محصولات یک فایل پی دی اف بارگذاری شده که تصاویری از صفحات مختلف و شکل ظاهری کلی کتاب را نمایش می دهد تا بیننده با دقت بیشتر امکان انتخاب آن را داشته باشد. در بخش تماس با ما اطلاعات تماس مرکز پشتیبانی سایت در دسترس می باشد.

امتیاز این وبسایت متعلق به آقای نوید مقصودی است.