خانه / اخبار / پرده برداری از نمونه امداد و نجات بالگرد کره ای ساریون

پرده برداری از نمونه امداد و نجات بالگرد کره ای ساریون

شرکت صنایع هوافضای کره جنوبی(کی ای آی) از نمونه امداد و نجات بالگرد کی یو اچ-۱ ساریون در نمایشگاه آدکس۲۰۱۷ سئول پرده برداری کرد. این بالگرد به شش تخت پزشکی، یک صندلی برای استقرار پزشک در کابین اصلی و یک محل نگهداری تجهیزات پزشکی مجهز است. این پرنده همچنین دارای رادار هواشناسی و قلاب ویژه بالا کشیدن و سوار کردن بیمار می باشد.

News-29-7-96-3-2علاوه بر عرضه نمونه امداد و نجات بالگرد ساریون در غرفه شرکت کی ای آی در آدکس۲۰۱۷ نمونه ای از این بالگرد در در نمایش استاتیک پرنده ها در محیط بیرونی نمایشگاه مستقر شده است. نیروی زمینی ارتش کره جنوبی این نمونه از بالگرد ساریون را سفارش داده اما شرکت صنایع هوفضای کره امیدوار است سفارشهای بیشتری نیز دریافت نماید.

News-29-7-96-3-3در حال حاضر ۷۲ فروند بالگرد ساریون در خدمت عملیاتی حاضر هستند که ۶۵ فروند از نمونه چندمنظوره این بالگرد در اختیار نیروی زمینی کره جنوبی قرار دارد. پلیس ملی کره ۳ فروند ساریون را بکار گرفته و شرکت کی ای آی نیز ۴ فروند در اختیار دارد. هم اکنون مجموع سفارشهای قطعی برای بالگرد ساریون به ۶۰ فروند رسیده که شامل ۲۷ فروند برای نیروی زمینی و ۳۰ فروند برای نیروی دریایی ارتش کره جنوبی می باشد.

www.flightglobal.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *