خانه / گزارش تصویری / گزارش تصویری شماره چهل و پنج

گزارش تصویری شماره چهل و پنج

پهپاد تاکتیکی آر کیو-۲۱ بلک جک آماده برای پرتاب از روی عرشه ناو پشتیبانی آبی خاکی آرلینگتون مستقر در دریایی مدیترانه در تصویر دیده می شود. برد عملیاتی این پرنده ۹۳ کیلومتر است و سرعت بیشینه آن به ۱۳۸ کیلومتر بر ساعت می رسد. ارتش آمریکا بیش از ۵۵۰ میلیون دلار برای توسعه این پهپاد هزینه کرده است.

افسر نیروی دریایی ارتش آمریکا هواپیمای تاکتیکی تیلت روتور ام وی-۲۲بی اسپری را برای برخاستن از روی عرشه ناو تهاجمی آبی خاکی وسپ مستقر در دریای فیلیپین هدایت می کند.

نمایی زیبا از پرواز بالگرد ام اچ-۶۰اس سی هاوک نیروی دریایی ارتش آمریکا به سوی ناوهواپیمابر جان سی استنیس مستقر در اقیانوس هند در تصویر دیده می شود. سیکورسکی هر فروند از این پرنده را به قیمتی بیش از ۲۸ میلیون دلار می فروشد.

ناوشکن موشک انداز مک کمپبل نیروی دریایی ارتش آمریکا در جریان یک رزمایش مشترک در دریای فیلپین در اوایل فروردین ماه بصورت آزمایشی اقدام به شلیک موشک کرده است.

ملوانان مستقر بر روی عرشه ناوشکن موشک اندار گراولی نیروی دریایی آمریکا مشغول کمک به انجام فرآیند سوختگیری بالگرد ام اچ-۶۰آر سی هاوک در دریای بالتیک در تصویر دیده می شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *