خانه / گزارش تصویری / گزارش تصویری شماره چهل و شش

گزارش تصویری شماره چهل و شش

سه فروند جت جنگنده اف/ای-۱۸اف سوپر هورنت نیروی دریایی ارتش آمریکا در یک تمرین هوایی با حضور ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن در تاریخ هفتم ماه می در دریای مدیترانه به پرواز درآمده اند. در تصویر ناوچه مندز نانز نیروی دریایی اسپانیا نیز دیده می شود. آبراهام لینلکن در حال حرکت به سوی خلیج فارس است.

دو سرباز نیروی دریایی ارتش آمریکا سامانه های پهپاد تاکتیکی آر کیو-۲۰بی پوما را پیش از آغاز پرواز در پایگاه دریایی گوام بررسی می کنند. ماموریت اصلی این پهپاد دست پرتاب محصول شرکت آمریکایی آیرووایرومنت تجسس و گردآوری داده های تاکتیکی است. برد این پرنده بدون سرنشین ۱۵ کیلومتر و سرعت بیشینه آن ۸۳ کیلومتر بر ساعت است. قیمت تقریبی هر فروند از این پهپاد ۲۵۰ هزار دلار اعلام شده است.

نمایی زیبا از پرواز یک فروند جت جنگنده نسل پنجمی اف-۲۲ نیروی هوایی آمریکا بر فراز پرواز جمع گروه آکروباتیک نام آشنای بلو انجلز نیروی دریایی ارتش این کشور در تصویر دیده می شود. این رویداد نخستین پرواز تیم نمایشی اف-۲۲ به همراه تیم بلو انجلز به شمار می رود و سرگرد لوپز فرمانده تیم نمایشی اف-۲۲ هدایت هواپیمای به تصویر کشیده شده را بر عهده دارد.

بالگرد یو اچ-۶۰ بلک هاوک نیروی زمینی ارتش آمریکا یک قبضه هویتزر ام۱۱۹ را در جریان تمرین تهاجم زمینی و هوایی در فورت کارسون کلرودا حمل می کند.

جت جنگنده اف-۱۵ئی استرایک ایگل نیروی هوایی آمریکا در پایگاه سیمور جانسون کارولینای شمالی در پارکینگ حاشیه باند پروازی برای بازرسی خدمه تعمیر و نگهداری متوقف شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *